Close window

Parašykite mumsANVI tipo buitinių nuotekų valymo įrenginiai

  Buitinių nuotekų valymo įrenginys ANVI tipo skirtas individualiems namams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotos kanalizacijos. Projektuojant nuotekų valymo įrenginį skaičiuota, kad nuo vieno žmogaus susidarys 60 g BDS5/d teršalų, o vandens norma vienam žmogui - 160 l/d. Išvalytas nuotekas iš biologinio valymo įrenginių galima išleisti į paviršinius vandens telkinius. Buitinių nuotekų valymo įrenginiai užtikrina biologinį nuotekų apvalymą pagal BDS7 vidutinė metinė 29 mg/l, o maksimali momentinė 40 mg/l.
Buitinių nuotekų valymo įrenginio rezervuaras pagamintas iš polipropileno lakštų. Rezervuaras pertvarėlėmis suskirstytas į atskiras technologines talpas.


Buitinių nuotekų valymo įrenginį sudaro šios technologinės dalys ir įrengimai:

 

 

VEIKIMO PRINCIPAS. ANVI tipo buitinių nuotekų valymo įrenginys sudarytas iš trijų technologinių dalių esančių vienoje talpoje, ar keliose talpose. Pirminiame nusodintuve nuotekos lėtai tekėdamos nuskaidrėja, didžioji dalis stambiųjų nešmenų, pakibusių dalelių nusėda kameroje. Veikiamos anaerobinių puvimo bakterijų jos yra dalinai suskaidomos. Pirminiame nusodintuve vyksta anaerobinis nuotekų valymas. Iš pirminio nusodintuvo dalinai biologiškai apvalytos nuotekos teka į aerobinę įrenginio dalį - aerotanką. Aerotanke nuotekos valomos veikliuoju dumblu, šioje kameroje yra įrengta bioįkrova, kuri suteikia įrenginiui technologinio stabilumo. Aerotanko tūris paskaičiuotas, kad dumblo apkrova jame būtų lygi 50 mgBDS5/(g•d), o dumblo koncentracija 4,0 g/l. Nuotekų aeravimui šios kameros dugne yra įrengtas diskinis membraninis difuzorius, kuris tolygiai paskirsto orą po aeracinę kamerą, o taip pat maišo nuotekų ir veikliojo dumblo mišinį. Iš aeracijos kameros nuotekos per kameros sienelėje įrengtą angą patenka į paskutinę nuotekų valymo įrenginio kamerą - antrinį nusodintuvą. Iš jos, nusėdęs veiklusis dumblas erliftu grąžinamas atgal į aerotanką. Dalis nuskaidrėjusio vandens grąžinamas į pirminio nusodintuvo pirmąją kamerą. Nuskaidrėjęs vanduo surenkamas latakėliu ir kanalizuojamas.


ĮRENGINIO EKSPLOATACIJA.  IS nuotekų valymo įrenginys ypatingos eksploatacijos nereikalauja, pakanka 2 kartus per metus išvežti nuosėdas iš nusodinimo kamerų. Dumblo šalinimas atliekamas per aptarnavimo liuko angą, atidarius liuko dangtį dumblas ištraukiamas asenizacinės mašinos pagalba. Kas antrus metus reikia išvežti trečdalį aeracinės dalies dumblo tūrio. Baigus dumblo šalinimo darbus, aptarnavimo šulinys uždengiama dangčiu. Būtina stebėti orapūtės darbą. Kas tris mėnesius reikia išvalyti orapūtės filtrą. Atsiradus jos gedimams, iš karto kreiptis dėl jų pašalinimo. Orapūtė turi veikti be pertraukų, maksimali orapūtės nedarbo pertrauka - 3 valandos, esant didesnei pertraukai gamintojas neatsako už nuotekų išvalymo kokybę.


GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA mesti ir pilti į klozetą, kriauklę: sauskelnes, prezervatyvus, higieninius paketus, nuorūkas, plastmasę, popierių, kitas vandenyje netirpstančias medžiagas, maisto atliekas, kavos tirščius, pilti alyvas, riebalus, chemines medžiagas (dažus, lakus, akumuliatorių rūgštis, kt. rūgštis, įvairius skiediklius, tepalus, panaudotus tepalus, nebetinkamus naudoti vaistus, pesticidus, Kalio permanganato tirpalą, stiprius chloro tirpalus, šarmus ir t.t.), kurios sutrikdytų nuotekų valymo įrenginio darbą. Taip pat, draudžiama leisti į buitinių nuotekų valymo įrenginį baseino vandenį, lietaus kanalizaciją, vandenį iš vandens gerinimo ar valymo įrenginių.


ĮRENGINIO PRANAŠUMAI:


GARANTIJA. Suteikiame 10-ties metų garantiją požeminėms įrenginio konstrukcijoms ir 1 metų garantiją elektrinei įrenginio daliai, skaičiuojant laiką nuo pirkimo. Įrenginio darbo kokybės garantija taikoma, jeigu laikomasi eksploatacijos taisyklių.

      

Paskambinkite mums: +370 605 55 235 arba Parašykite